Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Навіщо потрібен перетворювач напруги

Основне призначення інверторів напруги – отримання змінної напруги від джерела, який виробляє постійний струм. Вони широко використовуються в енергетиці, будучи основним елементом в схемі захисту обладнання в тих випадках, коли повністю пропадає живлення в лінії або відбувається збій напруги.

 

Все перетворюючі пристрої можна розділити на автономні і залежні. Особливістю автономних перетворювачів є те, що вони живлять навантаження, яка не пов’язана з мережею живлення. Перетворювачі залежного типу віддають конвертовану енергію в мережу.

Інвертори поділяються на електромеханічні та електронні. Останні набувають все більшої популярності в зв’язку з розвитком сучасних напівпровідникових елементів. Завдяки цьому з’явилася можливість виробництва інверторів потужністю до багатьох сотень кіловат.

Перетворювач напруги використовується в промисловості і енергетиці. Знайшов він своє застосування в повсякденному житті. Замовити інвертори напруги тут можна по вигідним цінам і отримати пристрій з гарантією до п`яти років. Переваги, які дарує інвертор, давно оцінили автолюбителі. Все частіше стали розглядати інвертор як заміну бензинового або дизельного генератора, так як принцип їх дії дуже схожий.

Перевагами інвертора можуть служити: менші габарити і вага; відсутність необхідності відстеження різних параметрів: тиску, рівня палива, охолоджувальної рідини, їх температури; низьке споживання електрики на холостому ходу; висока зносостійкість; екологічність (не виробляє шуму, не виділяє шкідливих газів); стабільність вихідної напруги; низька вартість.

Де і як можна застосовувати перетворювач напруги

  •  Коли потрібно проводити роботи в місцях, де відсутні джерела електроенергії, інвертор може перетворити напруга акумуляторної батареї в потрібне за характеристиками і величиною напруга. Тому ці розумні пристрої з успіхом застосовують будівельники при виконанні будівельно-монтажних робіт, енергетики під час ремонту електричних ліній електропередач.
  •  Бізнесмени, які займаються господарською діяльністю, використовують інвертори в виробничих процесах.
  •  Охорона об’єктів не може обійтися без застосування перетворювачів, які прийдуть на допомогу, якщо в мережі бувають скачки напруги, або при аварійних відключеннях електропостачання.
  •  Давно оцінили зручність застосування інверторів автотуристи, водії-далекобійники і ті, хто багато часу проводить на колесах, далеко від зручностей цивілізації. Встановлений в автомобілі перетворювач дозволяє скористатися різними побутовими електроприладами, не боячись перевантажити бортову мережу машини або розрядити акумулятор. Особливо зручні перетворювачі, що мають в складі автономне джерело електроенергії.

Вибір перетворюючого пристрою повинен виконуватися з урахуванням потужності передбачуваної до підключення навантаження. Потрібно пам’ятати, що ряд приладів в момент пуску споживають потужність, багаторазово перевищує номінальну. До них відносяться деякі моделі насосів, кондиціонери, холодильники. Ця особливість повинна враховуватися при розрахунку потужності споживачів.

 

Adblock
detector