Лихацтво на дорогах, перевищення швидкості, порушення елементарних правил дорожнього руху – ось основні причини виникнення ДТП, які щороку забирають людські життя. Змусити водіїв дотримуватися всіх вимог для забезпечення безпеки на дорозі є основним завданням як правоохоронних органів, так і розробників різних гаджетів.

Одним з найбільш простих за способом встановлення і найефективнышим в роботі є обмежувач швидкості. Цей спеціальний механізм здатний самостійно обмежити швидкість автомобіля і не дає можливості розігнатися понад установлений ліміт. В інтернет магазины https://www.taho.com.ua/ вашій увазі запропоновано три види обмежувачів швидкості: цифровий електронний і механічний. Кожен з них призначений для різних типів управління і хоча працюють вони за різним принципом – результат один – швидкість руху залишається в допустимих межах.

Є певний перелік транспортних засобів, які обов’язково повинні бути обладнані обмежувачами швидкості. До них відносяться, в першу чергу, шкільні автобуси або любий інший вид транспорту, який призначений для перевезення дітей, а також транспорт для первезення небезпечних вантажів. Без наявності обмежувача власник транспортного засобу просто не отримає передбачених законодавством документів, які дозволяють виконання таких робіт.

Слід зауважити, що сучасні вантажівки, особливо японські і корейські вже відразу з заводу обладнані обмежувачами швидкості. У будь-якому випадку, дотримуйтесь правил на дорогах. Бережіть своє і чужі життя.