Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Транспортування за допомогою стрічки підлягають як сипкі, так і штучні матеріали різного об’єму та ваги. Застосування конвеєрних стрічок найчастіше в аграрній, фармацевтичній, харчовій, деревообробній, хімічній, а також в гірничодобувній  промисловості.

Для виробництва основи гумової стрічки для транспортерів використовують синтетичні або бавовняні тканини. Спеціальні матеріали з поліаміду, що застосовуються у виготовленні стрічки, носять назви: ТК-100-2, ТК-200-2, а також ТК-300-2. Бавовняна тканина БКНЛ-65-2 також має необхідні характеристики.

Якість, надійність та довговічність транспортерної стрічки – це запорука безперебійності будь-якого виробничого процесу, що безпосередньо впливає на злагодженість, інтенсивність та ефективність повного циклу робіт. Для будь яких цілей конвеєрна стрічка від виробника, а також виготовлення конвеєрів в повній комплектації можна замовити в компанії УкрПромСервіс. В каталозі представлені стрічкові, цепні, канатні, а також роликові модифікації обладнання.

Залежно від області застосування, конвеєрні стрічки повинні мати такі додаткові характеристики:

  • Високотемпературна стійкість.
  • Висока антистатичність.
  • Безпека харчових продуктів.
  • Низька горючість.
  • Стійкість до впливу рослинних, тваринних та технічних масел, або жирів.
  • Стійкість до дії хімічних реагентів.
  • Можливість тривалої роботи за низьких температур.

Відмінна якість високоміцних зв’язків гумових прокладок та обкладок з тканиною, що є каркасом стрічки, гарантує її довговічність та збереження цілісності при постійному згинанні навколо барабанів. Міцні зв’язки не допустять відриву стрічки від каркасного матеріалу навіть за ударних навантажень: скидання або падіння предметів зі значних висот.

Стрічки конвеєрні

Стрічки конвеєрні гумові тканини застосовуються для транспортування сипких, шматкових і штучних вантажів на стрічкових конвеєрах з різноманітними роликовими опорами. Верхня та нижня поверхня конвеєрної стрічки має гумовий шар, званий обкладкою. Обкладка може бути як з однієї, так і з двох сторін (робочої та неробочої) і мати різну товщину, а також може обкладок не мати. будівельної, гірничодобувної, хімічної, харчової, текстильної, тваринницької та ін.

Стрічка для транспортера, завжди відповідає всім вимогам ГОСТу, що суворо контролюється висококваліфікованими фахівцями.

Adblock
detector