Однією з сучасних технологій, що підвищує безпеку житла або його мешканців, стало відеоспостереження. Ще досить недавно представники подібної апаратури були доступні лише організаціям або підприємствам за досить солідні суми. Крім того, було потрібно постійна присутність оператора системи, який в разі зміни картинки на моніторі вставав і йшов розбиратися з причиною цих процесів перед відеокамерою. Або викликав поліцейські, пожежники та інші спеціалізовані служби.

З розвитком техніки вартість обладнання відеоспостереження сильно впала, ставши доступною для пересічного користувача. Крім того, сама апаратура «порозумнішала». У можливостях програм, що входять до складу комплексів контролю, були розроблені нові функції, наприклад запис руху і сповіщення власника про підозрілу діяльність через інтернет. Крім того, загальний охоплення всієї техніки мережею дозволяє контролювати і спостерігати, що відбувається, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від місця установки камер.

На сьогоднішній день вже можливо створювати інтелектуально недорогу систему відеоспостережень. Наприклад, для особистого житла, комерційної нерухомості, а також в цілях охоронної сфери за досить не великий бюджет.

Це все реально завдяки відеорегистратору від InterVision NVR AiStation-16, який обладнаний функціями, а також потужним процесором. Здатність відеорегистратора обробляти запис з шістнадцяти відеокамер одночасно і при цьому виводить чітку та якісну картинку.

Можливості моделі AiStation-16

  • Є можливість знаходити відзняте за певною датою і подією.
  • Має режим запису, наприклад за розкладом, регулярністю або після виявлення руху.
  • Є контроль запису за допомогою управління – пуск, пауза, стоп, перемотування на конкретний момент.
  • Можливість змінювати масштаб окремих ділянок на вже відзнятому відеоматеріалі.

Найбільшого поширення для домашнього застосування або використання в малих торгових точках отримали різні системи: від вузькопрофесійних, призначених для роботи з IP і бездротовими камерами з можливістю як явного, так і прихованого розташування, до найдешевших – побутових пристроїв захоплення, спочатку розроблених для використання в Skype чи інших програмах спілкування і підключаються до звичайного персонального комп’ютера.

Причому контроль того, що відбувається перед засобами спостереження може проводитися не тільки в поруч розташованому приміщенні, але і через інтернет.

 

Adblock
detector