Для освітлення стелі у спальні вибирайте моделі, пропорційні висоті кімнати. Рожкові люстри в бароковому та необарочному стилях найкраще виглядають на тлі високих багаторівневих стель. Якщо висота кімнати менше 2,8 м, розгляньте накладні моделі, що візуально економлять простір за рахунок відсутності ріжків та тросів.

Яскраве світло, що б’є в очі, точно не потрібне в спальні. Вибирайте світильники з ефектом антивідблиску, який досягається за рахунок особливого покриття розсіювача. Для центрального та акцентного освітлення підійдуть джерела світла у теплому відтінку спектру, з ухилом у жовтий, оранжевий чи рожевий. Холодне світло буде доречним у декоративному підсвічуванні.

В умовах обмеженого простору один світильник можна використовувати для ліжкової та робочої зон, якщо це бра або торшер на довгому гнучкому кронштейні. В умовах самоізоляції ми проводимо вдома весь свій час. Так, якщо ми живемо у приватному будинку, то нам легше вийти на вулицю та отримати свою порцію природного світла. Але що робити тим москвичам, які виявилися замкненими у квартирах? Як зберегти продуктивність під час роботи на віддаленні? Як перебувати в гарному настрої у цей тяжкий час?

Правильне освітлення у будинку – не тільки для декору. Як впливає рівень і тип освітлення на наш емоційний стан, працездатність і здоров’я?

Світло та настрій

Похмурі дні позаду, світловий день збільшився, штучне освітлення використовується дедалі рідше. І це добре, тому що знижується його негативний вплив на людину. Воно виявляється у раптово з’являється повної апатії, частої сонливості і неймовірної втоми. Причина – у тісному зв’язку наших внутрішніх біологічних годинників та освітлення.

Природне світло змінюється протягом усього дня, а ось штучне статичне. Насправді його інтенсивність та палітра кольорів повинні змінюватися залежно від часу доби. Тоді світло створюватиме атмосферу, ідеальну для мешканця.

Висвітлення по-різному впливає людей. Такого висновку дійшла компанія Artemide, яка з 2000 року вивчає властивості білого світла. Разом із групою дизайнерів, архітекторів та вчених її співробітники визначили 4 психотипи людини за уподобаннями в домашньому освітленні.

  1. Чисті та теплі тони віддають перевагу дружнім і м’яким оптимістам.
  2. Прохолодні та спокійні вибирають впевнені в собі та холодні у спілкуванні люди.
  3. Інтенсивні тони приємні для твердих у своїх переконаннях та товариських людей.
  4. Сині відтінки освітлення вибирають працелюбні педанти.

У магазині https://tvoy-svet.com.ua/ ви знайдете все, що потрібно і консультацію

Adblock
detector